Connexion S'enregistrer

Connexion

G.H. P. / B.H. – P.C.U. / C.A.

 

 

 

 

 

 

 

Roeselare 09/10/10

 

 

 

 

 

 

 

Keurder / Juge:

Verlinden Geert

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdleider / Chef de concours:

Holvoet Cinthy

 

 

 

 

 

 

Spoorlegger /Traceur:

Verkindere Marino

 

 

 

 

 

 

Pakwerkers / Figurants:

Verkindere M. & Rebry Bert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naam hond / Nom du chien

Geleider / Conducteur

A

B

C

 

Geslaagd

Plaats

 

 

 

 

 

 

Réussi

Place

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Halifax van de Baelkenshoek

Bonnier Dagmar

70

80

-

150

Ja/Oui

1/1

Mechelaar / Malinois - reu/mâle

GHP I / PCU I (A-B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Cazan Hauwaskan

Samay Patrick

82

70

92

244

Ja/Oui

2/2

Bouvier - reu/mâle

GHP I / PCU I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Gaeco van Hof ter Cammen

Neckebroeck Nico

88

84

95

267

Ja/Oui

1/2

Rottweiler - reu/mâle

GHP I / PCU I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Hachille vom Haus Minzenwald

Dupas Jacques

96

88

88

272

Ja/Oui

1/1

Rottweiler - reu /mâle

GHP II / PCU II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Gabby van de Causidicus

Sanders Johnny

40

90

92

222

Neen/Non

4/4

Bouvier - teef /femelle

GHP III / PCU III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Dyranna van Joefarm

Coopman Bart

60

80

89

229

Neen/Non

3/4

Mechelaar / Malinois - teef /femelle

GHP III / PCU III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Balou du Domaine du Plain Champs

Le Moal Patrice

86

85

82

253

Ja/Oui

1/4

Rottweiler - reu /mâle

GHP III / PCU III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Xena van Assenrade

Sanders Johnny

65

84

96

245

Neen/Non

2/4

Bouvier – teef /femelle

GHP III / PCU III

 

 

 

 

 

Roeselare                   

06.10.2012        
   
Juge: Van den Bosch Alfons        
Chef de concours: Holvoet Cinthy        
Traceur: Pelfrène Peter        
Figurant(s): Dupas Jacques & Verkindere Marino        
                   
Conducteur Chien                                           Race                  Genre     A       B       C     
          
Dupas Jacques

Gustin du Détroit de Lancaster

Rottweiler CA       Réusis
Vermeylen Eric

Jalishia van de Boxtrots

Boxer CA       Réusis
         
Verkindere Marino

Vasco's Valley Ingo

Boxer IPO I 45 0 74 119
Dufourmont Jonas

Janto von Infadar

Boxer IPO I 70 45 90 205
Dewolf Eddy

Gromm Hof Chao

Rottweiler IPO II 72 75 88 235
Vandekerkhove Jeroen

Echo Mousaro

Riesenschnauzer IPO III 90 87 87 264
Sanders Johnny

Gabby van de Causidicus

Bouvier IPO III 81 93 92 266
Samaey Patrick Cazan Hauwaskan Bouvier IPO III 90 90 88 268

Dupas Jacques

Hachile vom Haus Minzenwald Rottweiler IPO III 82 91 81 254
               
               
Roeselare 25.02.2012      
         
Juge: Vandepoel Louis      
Chef de concours: Holvoet Cinthy      
Traceur: Verkindere Marino      
Figurant(s) Rebry Bert & Verkindere Marino      
         
Conducteur Chien Race Genre   A   B   C

   
Vervaeke Danny Rufus vom Holtkämer Hof Duitse herder CA Réussis
Steyt Céline June van Crowded House Dobermann CA Réussis
Verhaeghe Caroline Gabby van de Causidicus Bouvier CA Réussis
         
Vandekerkhove Frank Rieckholms Luke Skywalker Boxer IPO I 94    -   - 94
Vandelannoote Yves Gibbs van de Causidicus Bouvier IPO III 80 91 94 265
Dupas Jacques Hachile vom Haus Minzenwald Rottweiler IPO III 87 92 91 270
Samaey Patrick Cazan Hauwaskan Bouvier IPO III 90 89 90 269

 

 

 

 

Date: 08.10.2011                       
Juge: Vandepoel Louis                   
Chef de concours: Colpaert Stephano
Traçeur: Dupas Jacques
Figurants: Rebry Bert & Verkindere Marino
Conducteur Chien Race/Sexe  Genre          A B C Total Place
Paesschezoone Gerard  Jakita de Calnagos Malinois/Femelle       CA     Oui
Holvoet Cinthy  Vasco's Valley Ienno Boxer/Mâle CA Oui
Verkindere Marino Vasco's Valley Ingo Boxer/Mâle CA Oui
Rebry Bert Gasha van Frewhite Boxer/Femelle PCU I  - 54 86 140
Debaets Stevie Harry Di Terre Meiga Tervueren/Mâle           PCU II 85  -  - 85 1/1
Deleye Patrick Horand von Syntas Berger Allemand/Mâle PCU II 73 80 88 241 1/1
Paesschezoone Gerard Dolcee de Calnagos Malinois/Femelle PCU III 93 90 90 273 2/3
Vandelannoote Yves Gibbs van de Causidicus                      Bouvier/Mâle PCU III 88 91 96 275 1/3
Sanders Johnny Gabby van de Causidicus Bouvier/Femelle PCU III 82 85 94 261 3/3
  06.10.2013      
   
Juge: Buggenhout José
Chef de concours: Dupas Jacques
Traceur: Verkindere Marino
Figurant(s) Rebry Bert & Dufourmont Jonas
        
Conducteur    Chien Race Genre A B C  
               
Vandekerkhove Frank Lomme van de Hazenberg Boxer CA       Réussis
Deblauwe Frank Apps von der Voigtei Boxer CA       Réussis
Bekaert Randy Onze Belg Jastro Malinois CA       Réussis
Declercq Isabelle
Goran du Temple d'Adranos
Rottweiler
CA       Réussis
Verkindere Tahuany Vasco's Valley Ingo
 Boxer CA
      Réussis
Verhaeghe Caroline Kastaar van de Causidicus Bouvier IPO I 90 90 85 265
Samaey Patrick Cazan Hauwaskan Bouvier IPO III 99 97 96 282
Holvoet Cinthy Hachile vom Haus Minzenwald 
Rottweiler IPO III 100 96 XXX 196
Sanders Johnny Gabby van de Causidicus  Bouvier
IPO III
75
98
95
262
Vandekerkhove Frank Rieckholms Luke Skywalker
Boxer
IPO III
98
XXX
XXX
98
Vervaeke Danny Gabby van de Causidicus Bouvier IPO III 90 XXX XXX 90

 

 
  23.02.2013
         
Juge: Clemens Frédéric      
Chef de concours: Sanders Johnny      
Traceur: Verkindere Marino      
Figurant(s) Rebry Bert & Dufourmont Jonas      
         
Conducteur    Chien Race Genre A B C  
               
Caen Eline Rockstar von Ehra Boxer CA       Réussis
Bruckmann Adriane Guetoo du Domaine du Parc Berger allemand CA       Réussis
Verkindere Marino Kjamie Gasha's Hof Boxer CA       Réussis
Bruckmann Adriane  Angie Haus Jackson  Berger allemand  CA       Réussis
Vandekerkhove Frank Rieckholms Luke Skywalker Boxer IPO II 90 84 77 251
Dufourmont Jonas Qay von Ehra Boxer IPO II 91 70 82 243
Dupas Jacques Hachile vom Haus Minzenwald Rottweiler IPO III 86 84 90 260
Verhaeghe Caroline Gabby van de Causidicus Bouvier IPO III 90 80 91 261

 

               
P.C.U. / C.A.  
Roeselare 10/10/09
Juge: Verlinden Geert
Chef de concours: Verleysen Tine
Traceurs: Verkindere Marino & Werbrouck Daniël
Figurants: Dupas Jacques & Rebry Bert
Nom du chien Conducteur A B C Réussi Place
1. Halifax van de Baelkenshoek Bonnier Dagmar - - - Oui -
Malinois - mâle CA
2. Babou Dufourmont Jonas - - - Oui -
Boxer - femelle CA
3. Eppie Vasco’s Valley Hannicart Erna 60 - - 60 Non -
Boxer - femelle PCU I
4. Sasha von der Magistrale Vanbecelaere Greetje - 80 - 80 Oui 1er
Berger allemand - mâle PCU I
5. Dyranna van Joefarm Coopman Bart 86 80 95 261 Oui 1er
Malinois - femelle PCU III
6. Cuadro van Ranzies Hof Holvoet Cinthy 93 76 70 239 Oui 3ième
Boxer -mâle PCU III
7. Harko vom Talersberg Mestdagh Stephan 90 82 65 237 Non -
Boxer -mâle PCU III
8. Duck vom Liezaïron Dumortier Jean-Pierre 60 76 0 136 Non -
Berger allemand - mâle SchH III
9. Clay van het Santo Claeys Franky 97 74 86 257 Oui 2ième
Berger allemand - mâle SchH III
P.C.U. / C.A.
Roeselare 04/10/08
Juge: Vandepoel Louis
Chef de concours: Soenens Jurgen
Traceur: Feys Luc
Figurants: Vanhoutte Jurgen & Verkindere Marino
Nom du chien Conducteur A B C Réussi Place
1. Ecos van de Bierinckhoeve Vandenhende Ann - - - Oui -
Bouvier - mâle CA
2. Harko vom Talersberg Mestdagh Stephan 72 80 87 239 Oui 1
Boxer - mâle PCU I
3. Cuadro van Ranzieshof Holvoet Cinthy 86 71 82 239 Oui 1
Boxer - mâle PCU II
4. Aicky Brugghe Franky - 80 91 171 Oui 1
Malinois - mâle PCU III
5. Carlo Velghe Rafaël 96 93 87 276 Oui 1
Malinois - mâle PCU III
6. Esra van Joefarm Strosse Wim 77 95 95 267 Oui 2
Malinois - mâle PCU III
C.B.B.
(Championnat de Belgique pour Boxers)
Roeselare 01/03/08
Juge: Cooreman Dirk
Chef de concours: Rebry Bert
Traceurs: Feys Luc & Werbrouck Daniël
Figurants: De Groodt Stevie & Verkindere Marino
PCU / SchutzH A B C Total Place
1. Cuadro van Ranzies Hof PCU II 99 85 15 199 1
Boxer - femelle
Cond.: Holvoet Cinthey
2. Dinka du Jardin d’Olav PCU II 70 - - 70 1
Boxer - femelle
Cond.: Favart Stéphane
3. Andor van de Hazenberg “Winner” PCU III 97 87 90 274 2
Boxer -mâle
Cond.: Vandekerkhove Frank
4. Esra van Joefarm PCU III 96 96 96 288 1
Malinois - mâle
Cond.: Strosse Wim
5. Harko vom Talersberg PCU III 90 - - 90 2
Boxer - mâle
Cond.: Mestdagh Stephan
6. Darco PCU III 10 - - 10 5
Boxer - mâle
Cond.: Huysentruyt Rebecca
7. Yndra du Jardin d’Olav PCU III 96 - - 96 1
Boxer - femelle
Cond.: Mestdagh Stephan
8. Crazy vom Banholz PCU III 81 - - 81 3
Berger Allemand - mâle
Cond.: Goossens Danny
9. Aico PCU III 81 - - 81 3
Berger Allemand - mâle
Cond.: Van Bont Lydia
Chien d’Accompagnement (CA)
1. Vasco’s Valley Eppie CA Réussi
Boxer – femelle
Cond.: Hannicart Erna